close
تبلیغات در اینترنت
فونت

محمدكامپيوتر

ارزش یک مطلب به نویسنده ی آن نیست.بلکه به خواننده های آن است...وب سايت محمدكامپيوتر

مجموعه فونت‌های پرکاربرد فارسیفونت‌های فارسی اغلب در انطباق با استانداردهای ملی و بین‌المللی و همچنین از نظر قواعد زیباشناختی، کاستی‌های بسیاری دارند. از این رو کارگروه خط و زبان فارسی در محیط رایانه‌ای دبیرخانه شورای عالی اطلاع‌رسانی، اصلاح و استاندارسازی 39 خانواده فونت فارسی را در دستور کار خود قرار داد.


از مهم‌ترین ویژگی‌ فونت‌های اصلاح شده می‌توان به تنظیم درهم‌رفتگی (kerning) حروف و کاهش تقریبا 10 درصدی طول متن در برخی فونت‌ها اشاره کرد که در کنار افزایش زیبایی متن، کاهش حجم صفحات یک کتاب، کاهش مصرف کاغذ و هزینه را موجب می‌شود.


 • دانلود و مشخصات فایل


 • حجم: 3.75 مگابایت
 • فرمت فایل: ttf
 • اجرا در: ویندوزهای XP, 7, 8
 • امتیاز:

مجموعه فونت‌های پرکاربرد فارسی

دانلود19فونت زيبا وجديد فارسي19 persian font

19 فونت زیبا و جدید پارسی که مناسب برای طراحیست. این مجموعه شامل فونتهای ارغوان، آزاد، گل، حماسه، هیئت، مغرب، ماشین، رفاقت، روزنامه، سلامت، شمس، سریا، طاها، زرقان حدیث، افسانه، شکاری، حکیم غزالی، طومار و سَمت  میباشد و امیدوارم مورد پسند شما کاربران فهیم سایت شهید آوینی قرار بگیرد .

Size : 796 KB

 

دانلود19فونت زيبا وجديد فارسي

تشيع جنازه آماده در فايل ورددانلود برگه مراسم تشيع وتدفين اماده شده توسط محمد مجيدي در فايل ورددر وب سايت محمدكامپيوتر

امروزه شايد براي بعضي ها نوشتن يك برگه ي تشييع جنازه كاري دشوار باشد اما وب سايت محمدكامپيوتر اين دشواري وپيچيدگي را براي شما آسان كرده است.

 

دانلود فونت نستعليقفونت فوق با نام Iran Nastaliq عرضه گردیده و به صورت استاندارد یونیکد طراحی شده است و می توان از آن در تمامی نرم افزارهایی که یونیکد را پشتیبانی میکنند مانند (اینترنت اکسپلورر، مایکروسافت آفیس، اتوکد، فتوشاپ خاور میانه و ...) همانند دیگر فونت های فارسی به راحتی استفاده نمود.
دانلود فونت نستعليق
عضویت در خبرنامه سایت